Saat
 Telefon  +90 538 941 18 31
 E-Mailinfo@narkendinol.com
 AdresGoogle Maps Adres
 TakvimAtölye Etkinlik Takvimi
           ANASAYFA   HAKKIMIZDA   BASINDA NAR KOGA   RÖPORTAJ   FOTOĞRAFLAR   VİDEOLAR   RADYO YAYINI   NAR BLOG   ÖN KAYIT 

Bireysel Koçluk

 :RANDEVU ALINIZ
 :
 : 
 :(0538) 941 18 31
 :info@narkendinol.comBİR KOÇUN VARSA , YAŞAM SANA HER ZAMAN KOLAY OLUR.
İnsandan başka canlı yok ki doğumundan ölümüne kadar varlığına katkıda bulunarak, gelişebilsin. Bizler düşünen varlıklarız, hiç bakmadığınız, zihnini  varlığını bile bilmediğiniz düşüncelerin, duyguların olduğunu biliyor muydunuz?
 Peki aradığınız doğruların zihninizde saklı olduğunu?
 Koçluk bu gizli cevaplarınızı güçlü sorularla size yanıt veren bir dinamiktir.
Koçluk, kişilerin sahip oldukları sonsuz kaynakları doğru sorularla pekiştirerek, bu kaynakların kullanım imkanını maksimum düzeye çıkaran bir deneyimdir.
Birkaç küçük ipucu ile hem kendinizle, hem de çevrenizle olan ilişkilerinizi canlandırabilir, çok daha huzurlu bir hayata adım atabilirsiniz.
 
Siz de hayatınızdaki tüm ilişkileri daha canlı bir hale getirmek ve canlandırmak istiyorsanız, önce kendiniz ve sonrasında tüm çevreniz için  pozitif bir gelişimin kapılarını aralamak istiyorsanız, koçluk hizmetinden yararlanın.
İyi bir koç ile çalışırsanız ne fayda sağlarsınız ?
 • Sizi mutlu edecek hedefleri belirleyebilir, bu hedeflere ulaşmak için  gerekli adımları atmak üzere eylem planlarını oluşturabilirsiniz.
 • İletişim kavramının derinine inerek, dinleme ve soru sormanın gücünü keşfedebilirsiniz. 
 • İletişim esnasında karşınızdaki kişi ile nasıl uyum sağlayacağınızı öğrenerek, iletişim problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Hayatınızdaki tüm alanları bir dengeye oturtabilir, zaman ayıramadığınız  yapmak istediğiniz tüm alanlara zaman ayırabilirsiniz. 
 • Hedeflerinize giden yolda sizi yavaşlatan ve engelleyen şeyleri ve bunlarla başa çıkma yöntemlerini keşfedebilirsiniz. 
 • Önceliklerinizi daha rahat belirleyebilirsiniz.Hayır demenin hafifliğini öğrenebilirsiniz.
 • Değer verdiğiniz şeyler ile yaşamınızdaki uyumu kontrol etmeyi öğrenebilirsiniz.
 • Güçlü yönlerinizi fark ederek avantaja çevirebilir, geliştirmeniz gereken yönlerinizi fark ederek bir eylem planı oluşturabilirsiniz.
 • Hedeflerinizi belirlerken dikkat etmeniz gerekenleri öğrenerek başarıya götürecek hedefler belirleyebilirsiniz.
 • Hedeflerinize ulaşmak için yapmanız gerekenleri belirleyebilir, bunları da bir strateji dahilinde planlayabilirsiniz.
 • Reddettiğiniz ya da görmezden geldiğiniz kişisel özelliklerinizle yüzleşerek kendinizle barışabilirsiniz.
 • Anlamakta güçlük çektiğiniz kişi ya da durumları anlayabilir, tam anlamıyla empati kurabilirsiniz.
 • Konuşmaktan çekindiğiniz konularla ilgili sorunlarınızı aşabilirsiniz.Artık değersizlik inancınız yerine ben değerliyim inancına sahip olabilirsiniz.
 • Sizi çok rahatsız eden duygu ve düşüncelerden kurtulabilir, hatta bu konularda öğrenme sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Bastırılmış yönlerinizi ortaya çıkarabilir ve bu yönlerinizle ilgili farkındalığınızı artırabilirsiniz.
 • Daha dengeli bir yaşama giden yolu bulabilirsiniz. 
 • Bir koç adayının sahip olması gereken yöntem ve teknikler ile ilgili araçları kullanabilir yaşamınızın direksiyonunu kullanan siz olabilirsiniz.
 • En önemlisi yaşam bir dans sizde adımlarını iyi kullanan birer dansı olabilirsiniz.
 KENDİNİZİ SAKIN ERTELEMEYİN ÇÜNKÜ YAŞAM HİÇ BİR ŞEYİ ERTELEMİYOR.


Eğitmen : Öznur YILMAZ BERK - Profesyonel Koç & Eğitmen

Profesyonel iş yaşamına, turizm sektöründe yöneticiyken, evlilik nedeni ile veda etmiş, daha sonra her zaman yaşamı ve insanı merak ederek çıktığı keşif yolculuğunda enerjilerle tanışmış,  bu konu üzerinde çeşitli ve kapsamlı eğitimler aldıktan sonra Koçluk kavramı ile tanışarak, önce koçluğun tüm süreçlerini kendisi ile çalışıp, 2010 -2012 döneminde Livcon Akademi’nin Life Coach , Certified Coach, Student  Coach, Nlp Master ,Eğitimcinin Eğitimi (Trainer’s Trainer) diploma programını tamamlamış ve Yaşam Koçu olarak çalışmalarına başlamıştır.  

 
“ Profesyonel Certified Coach” olarak,  Öğrenci & Kariyer, Dikkat Eksikliği  ve Hiperaktivite, Aile İlişkileri , ilişki koçluğu ve Bireysel koçluk hizmetlerinde kişinin  kendisi ol'ma  alanları üzerine Kişisel Gelişim  koçluğu ve eğitmenlik yapmaktadır.

Koçluk Platformu Derneği üyesi ve Reiki Master, EFT (Emotional Freedom Technics), NLP (Neuro Linguistic Program) “Master” derecelerine sahiptir.

 2013 yılında başladığı Psikoterapi eğitiminde İngiliz Psikoterapist ve eğitmen Robert Smith’den disiplinler arası kuramların eğitimini almıştır. Çözüm Odaklı Terapi, Transaksiyonel Analiz, Gestalt Terapi, Bilişsel Terapi alanlarında katıldığı  programları yine R. Smith süpervizyonu altında tamamlayarak uzmanlaşmıştır.

 Halen eşiyle birlikte NAR KENDİN OL GELİŞİM ATÖLYESİ’nde koçluk çalışmalarına devam etmektedir. “NAR ATÖLYE” bünyesinde, 7 den 77’ye yaş gruplarına sunduğu bütünsel hizmet ile sanat, drama, yazı, resim,mandala,fotoğraf atölyelerinin de mimarıdır.

“NAR ATÖLYE” bünyesindeki profesyonel kapsamdaki faaliyetlerinin yanında çeşitli platformlarda gönüllü olarak da yer alarak, çalışmalarda  bulunmaktadır. Bu nitelikteki faaliyetleri arasında  AÇEV  "Eğitimde ve Toplumsal Katılımda Cinsiyet Eşitliğinin Sağlanması" Projesi, Kadıköy Belediyesi Gençlik Yaz Kampı, Secret Cv ile ‘’Geleceğim Geliyorum’’ Projesi, Kariyer İst ve KPD ortaklığı ile ‘’Koç Bakışı ile Geleceğin Liderleri’’ Projesi önde gelenler arasındadır.