Saat
  Telefon  +90 538 941 18 31
 E-Mailinfo@narkendinol.com
 AdresGoogle Maps Adres
 TakvimAtölye Etkinlik Takvimi
           ANASAYFA   HAKKIMIZDA   BASINDA NAR KOGA   RÖPORTAJ   FOTOĞRAFLAR   VİDEOLAR   RADYO YAYINI   NAR BLOG   ÖN KAYIT 

Hakkımızda


   
NAR’daki bilgelik kendi tanesinde saklıdır.

   Eğer yaşam zorluyorsa, sınırlıyorsa ve sıkıştırıyorsa olman gereken kişi haline gelmen için sana yardım ediyordur.

   Biz önce kendi yolculuğumuzda bulduk hikayemizi, onu anlamaya, tanımaya çalıştık. Bazen zor oldu, bazense sıkıcı ve sarsıcı. Yolun sonundaki ışığı gördüğümüzde artık hiçbir şey eskisi gibi gelmiyordu. Önce kabul ettik, sevgi ile tüm yaşadıklarımızı, kendimizi ve tüm tecrübelerimizi... Sonra kendimize ait yeni bir senaryo yazmaya karar verdik. Şimdi bu yeni senaryomuzda sizlerle tanışmak, buluşmak, birbirimize dokunmak inanılmaz heyecanlı ve keyifli.

   Yaşamı yaşamak, tanımak, öğrenmek, merak etmek, sormak ve paylaşmak... Her geçen gün güçleniyor ve büyüyoruz. İçinde bir çok hikaye ile zenginleşiyor senaryomuz. Eğer sizde yeni senaryomuzda olmak ya da kendiniz için yeni bir yaşam senaryosu yazmak isterseniz gelin birlikte adım atalım. Adımınızı attığınızda artık her şey çok başka olmaya başlar. Değişim yaratmak için düşünce ve anlama kapasitenizi kullanırsınız ve bu sizi her gün daha fazla yapar.

   Çok renkliyiz. Renklerimiz, kişisel gelişim skalamızı oluşturuyor: Koçluk, fotoğrafçılık, çocuklarla yaratıcı drama, resim, şifacılık, terapi ve kişisel gelişim atölyeleri.

Her birine ait atölyelerimiz; o atölyenin başkahramanı, o konuda kendi senaryosunu yazmış ve oynamış değerli hocalar tarafından gerçekleşir.

Siz de onlarla birlikte oyuna evet dediğinizde, oyunun içindeki rolünüze hemen alışır, kendiniz olmaya başlarsınız. Oyunun içinde kendiniz olabilmek… İşte tüm mesele budur. Yaşam bir oyun o oyunun içinde kendiniz olabilirseniz ancak gerçek senaryonuzdaki sizi yaşar ve yaşam amacınıza ulaşırsınız.

Oyunumuza bekliyoruz sizi Sevgi ile paylaşmaya ... İyi ki varsınız.