Saat
  Telefon  +90 538 941 18 31
 E-Mailinfo@narkendinol.com
 AdresGoogle Maps Adres
 TakvimAtölye Etkinlik Takvimi
           ANASAYFA   HAKKIMIZDA   BASINDA NAR KOGA   RÖPORTAJ   FOTOĞRAFLAR   VİDEOLAR   RADYO YAYINI   NAR BLOG   ÖN KAYIT 

Blog Atolyesi

 :Her Perşembe : 12.00-15.00
 :4 Hafta
 :400 TL + Kdv
 :(0538) 941 18 31
 :info@narkendinol.com


Kendi hikayelerinizi, yaşadıklarınızı, tecrübelerinizi, hakkında bilgi sahibi olduğunuz bir konuyu ya da merak ettiğiniz bir başlığı kendi yazı tonunuzla ve kendi cümlelerinizle anlatmak istemez misiniz?

Günümüz internet dünyasında insanlar, bloglar aracılığı ile aradıkları cevaplara kolaylıkla ulaşıyor, yepyeni konularda bilgi sahibi olabiliyorlar. Normal şartlarda ulaşılamayacak kişi ve kitlelere ulaşabiliyorlar. Daha da profesyonelleştikçe bloglardan para da kazanabiliyorlar. İnternet dünyasının dijital yayıncılığı ile sizleri de tanıştırmak istiyoruz.

Blog ve blog dünyasının detayları ile başlayacağımız yolculuğumuzda, blog açmak için gereken bilgi ve donanımları tanıyacaksınız. Bunları kullanarak yazacağınız yazıların, içerik olarak doğru kurgulanmasını öğreneceksiniz. İçerikleri hazırladıktan sonra blogdan nasıl paylaşım yapılacak ve sosyal medyada paylaşımlarınızı nasıl konumlandıracağınız hakkında fikir sahibi olacaksınız. Blog konusunda disiplinli bir çalışma zamanına uymak üzere blog planı konusunun önemini tartışacaksınız. Bir blog sahibi olarak yolculuğunuz sürerken öğrendiklerinizi uygulayarak, Blog Yolculuğu Ekibi’nin bir parçası olacaksınız.

Hazır mısınız? O zaman 4 haftalık programa bekliyoruz.

 Eğitmen: Meltem ŞAHİN

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat mezunudur. Yapı Kredi Bankası Eğitim Departmanı’nda çalıştığı sırada tanıştığı internet dünyası ile çalışma hayatını değiştirdi. Sosyal medya ve blog üzerine yazılarının yayınlanmasıyla bu sektörde devam etmeye karar verdi. Halen blog eğitmenliği ve sosyal medya üzerinde çalışmaktadır. Teknoloji ve dijital dünya ve İstanbul ile ilgili bloglarını yönetiyor. Son dönemde ‘’hikayeleştirme’' ile ilgili çalışmaktadır. Bu arada koşu ve sağlıklı beslenme üzerine araştırmaları olan Meltem Şahin aynı zamanda acemi bir koşucudur.Bana olan sosyal medya adreslerim

>> meltemxsahin.com    >> istanmood.com      >> misskombin.com