Saat
  Telefon  +90 538 941 18 31
 E-Mailinfo@narkendinol.com
 AdresGoogle Maps Adres
 TakvimAtölye Etkinlik Takvimi
           ANASAYFA   HAKKIMIZDA   BASINDA NAR KOGA   RÖPORTAJ   FOTOĞRAFLAR   VİDEOLAR   RADYO YAYINI   NAR BLOG   ÖN KAYIT 

KURUMSAL GELİŞİM

 :Bilgi Alınız
  
   
 : 
 : 

 :(0538) 941 18 31 
 :info@narkendinol.comKurumsal Gelişim Desteği:

“ Bir kurum’aVAR’lılığını içindeki İNSAN verir “

Kadıköy Merkezi’mize gelen danışanlarımızın büyük bir çoğunluğunun şikayetleri arasında iş hayatlarında yüklendikleri olumsuz duygu ve düşünceler olması, merkezimizdeki atölye çalışmalarını kurumlara taşımamızın bir ihtiyaç olduğunu bize fark ettirdi. 

Çalışanların motivasyonlarını arttırmak,

Stresle baş edebilmek,

Kurum içiiletişimi güçlendirmek ,

Çalışanların güçlü noktalarını keşfetmek

Bu özelliklerini stratejik noktalarda değerlendirerek kuruma katkı sağlamak,  kurum içinhayati önem taşır. Performans arttırıcı herhangi bir etkinlik yapılmayan kurumlarda, çalışanların olumsuz duygu ve düşünce yüklenmeleri kaçınılmazdır. Bu durumun şirketin rakamsal sonuçlarına yansımaması da mümkün değildir.

İş yaşantısında insan davranışını anlayarak, insan kaynağından en üst düzeyde yararlanmak mümkündür. Bu gerçeğin bilincindeki kurumlarla, kurumun kendi gereksinimleri göz önünde tutularak kurumsal gelişime en uygun atölye çalışmasına karar verilir.

Çalışanların farklı deneyimler ve teknikler edinecekleri atölye çalışmalarının kuruma sağladığı faydalardan bazıları;

  • Ofiste zindelik ve esenlik halinin yükselmesi
  • Genel verimlilik artışı
  • Çalışanlarda işten tatmin olma oranının artışı
  • Konsantrasyonun yükselmesi ile iş hızı ve kapasitesinin artışı

ATÖLYELERİMİZ:

´  Sen ve Ben Farkındalık  Atölyesi ile  kendini tanı

´  Mandala Çizim Atölyesi ile Yaratıcı düşün.

´  Blog Atölyesi ve  Blog Yazarlığı ile farklı ol.

´  Stil ve Renk danışmanlığı ile kendini tamamla.

´  Beden dili ve diksiyon atölyesi ile anlaşılır ol.

´  Nefes Atölyesi  ile stresini kontrol et sağlıklı ol.

´  Meditasyon Atölyesi  ile verimliliğini artır.

´  Yaratıcı okuma Atölyesi ile algını geliştir.

´  Fotoğrafçılık Temel Eğitim Atölyesi  farkındalığını artır.

´  EFT  tekniği  uygulama Atölyesi ile  engelleyici duygularından özgürleş

´  NLP  ile iletişim teknikleri Atölyesi ile zihnini yönet

-Takım oyunları Atölyesi  ile kendinden fazlası ol

***Detaylı bilgi için info@narkendinol.com adresine mail atabilirsiniz.


Eğitmen : Öznur YILMAZ BERK - Profesyonel Koç & Eğitmen

Profesyonel iş yaşamına, turizm sektöründe yöneticiyken, evlilik nedeni ile veda etmiş, daha sonra her zaman yaşamı ve insanı merak ederek çıktığı keşif yolculuğunda enerjilerle tanışmış,  bu konu üzerinde çeşitli ve kapsamlı eğitimler aldıktan sonra Koçluk kavramı ile tanışarak, önce koçluğun tüm süreçlerini kendisi ile çalışıp, 2010 -2012 döneminde Livcon Akademi’nin Life Coach , Certified Coach, Student  Coach, Nlp Master ,Eğitimcinin Eğitimi (Trainer’s Trainer) diploma programını tamamlamış ve Yaşam Koçu olarak çalışmalarına başlamıştır.  

 
“ Profesyonel Certified Coach” olarak,  Öğrenci & Kariyer, Dikkat Eksikliği  ve Hiperaktivite, Aile İlişkileri , ilişki koçluğu ve Bireysel koçluk hizmetlerinde kişinin  kendisi ol'ma  alanları üzerine Kişisel Gelişim  koçluğu ve eğitmenlik yapmaktadır.

Koçluk Platformu Derneği üyesi ve Reiki Master, EFT (Emotional Freedom Technics), NLP (Neuro Linguistic Program) “Master” derecelerine sahiptir.

 2013 yılında başladığı Psikoterapi eğitiminde İngiliz Psikoterapist ve eğitmen Robert Smith’den disiplinler arası kuramların eğitimini almıştır. Çözüm Odaklı Terapi, Transaksiyonel Analiz, Gestalt Terapi, Bilişsel Terapi alanlarında katıldığı  programları yine R. Smith süpervizyonu altında tamamlayarak uzmanlaşmıştır.

 Halen eşiyle birlikte NAR KENDİN OL GELİŞİM ATÖLYESİ’nde koçluk çalışmalarına devam etmektedir. “NAR ATÖLYE” bünyesinde, 7 den 77’ye yaş gruplarına sunduğu bütünsel hizmet ile sanat, drama, yazı, resim,mandala,fotoğraf atölyelerinin de mimarıdır.

“NAR ATÖLYE” bünyesindeki profesyonel kapsamdaki faaliyetlerinin yanında çeşitli platformlarda gönüllü olarak da yer alarak, çalışmalarda  bulunmaktadır. Bu nitelikteki faaliyetleri arasında  AÇEV  "Eğitimde ve Toplumsal Katılımda Cinsiyet Eşitliğinin Sağlanması" Projesi, Kadıköy Belediyesi Gençlik Yaz Kampı, Secret Cv ile ‘’Geleceğim Geliyorum’’ Projesi, Kariyer İst ve KPD ortaklığı ile ‘’Koç Bakışı ile Geleceğin Liderleri’’ Projesi önde gelenler arasındadır.