Saat
  Telefon  +90 538 941 18 31
 E-Mailinfo@narkendinol.com
 AdresGoogle Maps Adres
 TakvimAtölye Etkinlik Takvimi
           ANASAYFA   HAKKIMIZDA   BASINDA NAR KOGA   RÖPORTAJ   FOTOĞRAFLAR   VİDEOLAR   RADYO YAYINI   NAR BLOG   ÖN KAYIT 

NLP Koçluğu

 :Randevu Alınız
  
   
 : 
 : 

 :(0538) 941 18 31 
 :info@narkendinol.comHayatımızdaki olaylar tek başlarına bir şey ifade etmezler. Onlara, bizler yani deneyimleyenler anlam yükleriz.

NLP, içsel deneyimleri inceler ve kişisel farklılıklardan doğan sonuçların nedenini araştırır. Çünkü hayatımızdaki olaylar tek başlarına bir şey ifade etmezler. Onlara, bizler yani deneyimleyenler anlam yükleriz. Tabii ki herkes kendi içsel deneyimleri ve davranışları sonucu aynı olaya farklı anlamlar yükleyebilir. Hedeflerinize ulaşma yolculuğunda,NLP bunların nasıl gerçekleştiğini inceleyen metodolojik bir eğitimdir.

NLP ile KOÇLUK

Yaşam Koçu, NLP ile danışanlarınasağlık, spor, ilişkiler, terapi, rehberlik, liderlik, eğitim hatta maneviyat dahil hayatın hemen her alanında potansiyellerini ortaya çıkarmalarında rehberlik eder.

NLP ile koçluk desteği alan danışan, edindiği davranış biçimlerini günlük yaşam içinde sorumlu ve yaratıcı etkileşimlere çevirebilir. Gerek özel gerekse işyaşamında etkin iletişim kurabilir. Yaşam koçu, danışanına özel bir “Yaşam terzisi gibi kodlarıkişiye göre deneyimlendirerek çözümler.

 Eğitmen : Öznur YILMAZ BERK - Profesyonel Koç & Eğitmen

Profesyonel iş yaşamına, turizm sektöründe yöneticiyken, evlilik nedeni ile veda etmiş, daha sonra her zaman yaşamı ve insanı merak ederek çıktığı keşif yolculuğunda enerjilerle tanışmış,  bu konu üzerinde çeşitli ve kapsamlı eğitimler aldıktan sonra Koçluk kavramı ile tanışarak, önce koçluğun tüm süreçlerini kendisi ile çalışıp, 2010 -2012 döneminde Livcon Akademi’nin Life Coach , Certified Coach, Student  Coach, Nlp Master ,Eğitimcinin Eğitimi (Trainer’s Trainer) diploma programını tamamlamış ve Yaşam Koçu olarak çalışmalarına başlamıştır.  

 
“ Profesyonel Certified Coach” olarak,  Öğrenci & Kariyer, Dikkat Eksikliği  ve Hiperaktivite, Aile İlişkileri , ilişki koçluğu ve Bireysel koçluk hizmetlerinde kişinin  kendisi ol'ma  alanları üzerine Kişisel Gelişim  koçluğu ve eğitmenlik yapmaktadır.

Koçluk Platformu Derneği üyesi ve Reiki Master, EFT (Emotional Freedom Technics), NLP (Neuro Linguistic Program) “Master” derecelerine sahiptir.

 2013 yılında başladığı Psikoterapi eğitiminde İngiliz Psikoterapist ve eğitmen Robert Smith’den disiplinler arası kuramların eğitimini almıştır. Çözüm Odaklı Terapi, Transaksiyonel Analiz, Gestalt Terapi, Bilişsel Terapi alanlarında katıldığı  programları yine R. Smith süpervizyonu altında tamamlayarak uzmanlaşmıştır.

 Halen eşiyle birlikte NAR KENDİN OL GELİŞİM ATÖLYESİ’nde koçluk çalışmalarına devam etmektedir. “NAR ATÖLYE” bünyesinde, 7 den 77’ye yaş gruplarına sunduğu bütünsel hizmet ile sanat, drama, yazı, resim,mandala,fotoğraf atölyelerinin de mimarıdır.

“NAR ATÖLYE” bünyesindeki profesyonel kapsamdaki faaliyetlerinin yanında çeşitli platformlarda gönüllü olarak da yer alarak, çalışmalarda  bulunmaktadır. Bu nitelikteki faaliyetleri arasında  AÇEV  "Eğitimde ve Toplumsal Katılımda Cinsiyet Eşitliğinin Sağlanması" Projesi, Kadıköy Belediyesi Gençlik Yaz Kampı, Secret Cv ile ‘’Geleceğim Geliyorum’’ Projesi, Kariyer İst ve KPD ortaklığı ile ‘’Koç Bakışı ile Geleceğin Liderleri’’ Projesi önde gelenler arasındadır.