Saat
  Telefon  +90 538 941 18 31
 E-Mailinfo@narkendinol.com
 AdresGoogle Maps Adres
 TakvimAtölye Etkinlik Takvimi
           ANASAYFA   HAKKIMIZDA   BASINDA NAR KOGA   RÖPORTAJ   FOTOĞRAFLAR   VİDEOLAR   RADYO YAYINI   NAR BLOG   ÖN KAYIT 

Mandala Çizim Atölyesi


 :Pazartesi/Sabah : 11.00-13.00
 Pazartesi/Akşam : 19.30-21.30
   
 :2 Saat
 :100 TL + Kdv

 :(0538) 941 18 31 
 :info@narkendinol.comMandala, Hint kökenli dinlerde hayat çemberi anlamına gelir. Merkezi noktası olan alanın doğduğumuz yer olduğuna inanılır.“Manda” Enerji/Öz, “La” Kap, Mandala’ya özetle; Enerjiyi tutan, saklayan kap diyebiliriz. Sanskritçe kökenli bir sözcüktür. Dolayısıyla tüm mandala desenleri dairesel bir form içindedir. Daire, bütünlüğü simgeler. Bir ucu sonsuza, diğeri de bedenimiz ve aklımıza kadar uzanır.

Bundan yola çıkarak yaşam alanlarımıza doğru içsel koçluk yapacağımız bu keyifli çalışmada her hafta yaşam çarkımızın bir dilimi ile çalışacak, özümüzle buluşmanın  ve merkezimizde olmanın hafifliğini  ve mutluluğunu tadacağız.

Unutmayın ! Mandala, kendi gizli sürecini herkes için kendisinin içinde saklar.

Sadece onunla yaşamasını bilenler için ona hediye olarak verir.

Bu keyifli bir o kadar da farkındalıklı çalışmayı kaçırmayın. Hatta mutlaka yanınızda bir arkadaşınızı da getirmeyi unutmayın :)) Biz her hafta Mandala Terapi dersimizde farklı bir temayı işleyerek Mandalayı şifalanma yolumuzda bir araç olarak kullanıyor ve inanılmaz farkındalıklarla yolculuğumuza devam ediyoruz.

Bu çalışma için herhangi bir çizim yeteneğine sahip olmaya gerek yoktur.Eğitmen: Öznur YILMAZ BERK

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunu ve pedogojik formasyona sahip. Profesyonel iş yaşamından sonra Kişsel Gelişim alanında uzmanlaşarak Öğrenci Koçluğu ve Profesyonel Certified Coach olarak, Öğrenci & Kariyer, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Aile İlişkileri , ilişki koçluğu ve Bireysel koçluk hizmetlerinde kişinin kendisi ol'ma alanları üzerine Kişisel Gelişim koçluğu ve eğitmenlik yapmaktadır.

Koçluk Platformu Derneği üyesi ve Reiki Master, EFT (Emotional Freedom Technics), NLP (Neuro Linguistic Program) “Master” derecelerine sahiptir.

2013 yılında başladığı Psikoterapi eğitiminde İngiliz Psikoterapist ve eğitmen Robert Smith’den disiplinler arası kuramların eğitimini almıştır. Çözüm Odaklı Terapi, Transaksiyonel Analiz, Gestalt Terapi, Bilişsel Terapi alanlarında katıldığı programları yine R. Smith süpervizyonu altında tamamlayarak uzmanlaşmıştır.
Aldığı eğitimler sonuncunda analitik psikolojisinini kurucusu Carl Jung’dan esinlenerek Mandala’yı atölye çalışması haline getiren ilk eğitmendir.