Saat
  Telefon  +90 538 941 18 31
 E-Mailinfo@narkendinol.com
 AdresGoogle Maps Adres
 TakvimAtölye Etkinlik Takvimi
           ANASAYFA   HAKKIMIZDA   BASINDA NAR KOGA   RÖPORTAJ   FOTOĞRAFLAR   VİDEOLAR   RADYO YAYINI   NAR BLOG   ÖN KAYIT 

.

Ben Kimim ,

 İst. Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunu 1991

İkinci  Üniversite Anadolu Üniversitesi Marka iletişim devam ediyor.

İngilizce ve Arapça biliyorum.

Çözüm odaklı, pozitif bakış açısı ,başatlı, sabırlı , sorumlu ve dürüst yapısı ile ekip çalışmasına uyumlu bir kişiliğe sahip biriyim.

Çalışmayı, çalışırken öğrenmeyi ve paylaşmayı , yaşamı ,insanları , çocukları , kitapları ve doğayı mevsimlerden ilkbaharı seviyor.

 Değer yaratmak ,değer katmak çok önemli benim için bu bağlamda şimdi yaptığım işi mutlulukla ve severek yapıyorum.

 ÖZGEÇMİŞ

 Profesyonel iş yaşamına,turizm sektöründe yöneticiyken, evlilik nedeni ile yaklaşık 10 yıllık iş yaşamına veda etmiş ,1997 yılında sorumlu müdür olarak görev aldığı bir turizm firmasının kuruluşunda görev almıştır.Acenta kuruluş aşamasında  bir işletme kuruluşu ve yönetimi konusunda önemli deneyimlere sahip olmuştur.  1999- 2001 yılları arasında ilk girişimcilik deneyimi ile kendine ait cafe işletmesini ülke krizi nedeniyle 2001 yılında kapatmış. Katma değer katarak hizmet sektöründe karşılaştığı koşular karşısında önemli tecrübelere sahip olmuştur.

 2006- 2013 yılları arasında Güven Ambalaj ve Matbacılık firmasında yönetici kadrosunda yer almış. Çalıştığı süre içersinde patron ve işci arasında ki iletişim  ve iş geliştirme konusunda çeşitli yapılandırmalar içersinde bulunmuş.Firmaya değer katmıştır.

Profesyonel iş yaşamı devam ederken, bu konu üzerinde çeşitli ve kapsamlı eğitimler aldıktan sonra Koçluk kavramı ile tanışarak, önce koçluğun tüm süreçlerini kendisi ile çalışıp, 2010 -2012 döneminde Livcon Akademi’nin Eğitimcinin Eğitimi (Trainer’s Trainer) diploma programını tamamlamış ve Yaşam Koçu olarak çalışmalarına başlamıştır.

 “Certified Coach” olarak, Öğrenci & Kariyer, Aile İlişkileri, Kişisel Gelişim alanlarında koçluk ve eğitimcilik yapmaktadır.Koçluk Platformu Derneği üyesi ve NLP (Neuro Linguistic Program) “Master” derecelerine sahip Nlp eğitmenidir.

 2006 yılında ilk enerji çalışmaları ile başladığı bu yolculukta Reiki Master olarak çalışmalar yaptığı sırada psikolojiye olan ilgisi ile 2013 yılında başladığı Psikoterapi eğitiminde İngiliz Psikoterapist ve eğitmen Robert Smith’den disiplinler arası kuramların eğitimini almıştır. Çözüm Odaklı Terapi, Transaksiyonel Analiz, Gestalt Terapi, Bilişsel Terapi alanlarında katıldığı  programları yine R. Smith süpervizyonu altında tamamlayarak uzmanlaşmıştır.

 2013 yılında kadın girişimci olarak kendine ait firmasını kurmuş. Kendisinin hazırladığı proje ile Kosgeb girişimcilik desteğine kabul edilmiştir.

 Halen eşiyle birlikte NAR KENDİN OL GELİŞİM ATÖLYESİ’nde koçluk çalışmalarına devam etmektedir. “NAR ATÖLYE” bünyesinde çeşitli kurum ve kişilere koçluk yapmaya devam ederken ayrıca 2015 Kasım ayında 1601 Yenilik ve Girişimcilik Alanlarında Kapasite Artırılmasına Yönelik Destek Programı kapsamında Tübitak mentörlük eğitimine dahil olma hakkı kazanmıştır.

  “NAR ATÖLYE” bünyesindeki profesyonel kapsamdaki faaliyetlerinin yanında çeşitli platformlarda gönüllü olarak da yer alarak, çalışmalarda  bulunmaktadır. Bu nitelikteki faaliyetleri arasında  AÇEV  "Eğitimde ve Toplumsal Katılımda Cinsiyet Eşitliğinin Sağlanması" Projesi, Kadıköy Belediyesi Gençlik Yaz Kampı, Secret Cv ile ‘’Geleceğim Geliyorum’’ Projesi, Kariyer İst ve KPD ortaklığı ile ‘’Koç Bakışı ile Geleceğin Liderleri’’ Projesi önde gelenler arasındadır.

 

Öznur Yılmaz Berk

Koç & Eğitmen

oznur@narkendinol.com

www.oznursu.com