Saat
  Telefon  +90 538 941 18 31
 E-Mailinfo@narkendinol.com
 AdresGoogle Maps Adres
 TakvimAtölye Etkinlik Takvimi
           ANASAYFA   HAKKIMIZDA   BASINDA NAR KOGA   RÖPORTAJ   FOTOĞRAFLAR   VİDEOLAR   RADYO YAYINI   NAR BLOG   ÖN KAYIT 

Mandala ve Farkındalık Atölyesi


 :Salı-Çarşamba
 Cumartesi (Grup)
   
 :4 Hafta
 :440 TL + Kdv

 :(0538) 941 18 31 
 :info@narkendinol.comMandala  ve  farkındalık atölyesi

Fransızların bir sözü var. Yaşam bisiklet sürmeye benzer, pedal çevirmeyi bırakırsanız düşersiniz .

Bizde yaşamın pedalını daima çevirmeliyiz. İtina ile her geçtiğimiz yolu fark ederek , öğrenerek çevirmeye devam ettikçe ustalaşarak sonra diğerlerine rehberlik ederek. Geçtiğimiz yollarda ki tecrübelerimizi paylaşarak devam etmeliyiz yaşamda pedal çevirmeye.

Mandala ve Farkındalık Atölyemizde 4 hafta boyunca fark ederek ,keyifle çevireceğiz bisikletimizin  pedallarını …

 Neye ihtiyacımız var derseniz sadece bisiklete binmek için istekli ,arzulu ve  cesaretli olmanız  yeterli.

Atölye içeriğimiz neden farkındalık derseniz; büyüme ve gelişmenin ,değişmenin ilk koşulu farkında olmaktır. Gestalt yaklaşımının en temel kavramlarından biridir. Bizde bu atölyemizde Gestalt kuramının farkındalığa bakışını yol haritamız yaptık.

Atölye içerik başlıkları

Farkında olmak nedir ?

Farkında olmanın özellikleri neler ?

Neden  ve  Nasıl farkında oluruz ?

Farkında olduğumuzda ne olur  ?

Farkında olmanın bileşenleri neler ?

Duyumların ,duyguların ve davranışların farkındalığı

İsteklerin ,değer yargıların farkındalığı

Çevresel faktörlerin farkındalığı ve uzlaşma alanının farkındalığı ile kişinin farkında olma boyutu ve ‘’aha’’ ile aydınlanması.

4 hafta sürecek  atölyemizde her hafta farkındalığımızı,  çizdiğimiz Mandala ile pekiştireceğiz . Böylece özümüze doğru yaptığımız yolculuğumuzda hem öğrenecek hem de Mandala’nın eşsiz enerjisi ile bilinçaltının bilinç düzeyinde dışavurumu sonunda Mandala Terapi  ile aydınlanmış ve şifalanmış olacağız. Doğaçlama akışımızda Nefes ve Meditasyon ile  uygulamalarımız olacak.J

 Eğitmen: Öznur YILMAZ BERK

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunu ve pedogojik formasyona sahip. Profesyonel iş yaşamından sonra Kişsel Gelişim alanında uzmanlaşarak Öğrenci Koçluğu ve Profesyonel Certified Coach olarak, Öğrenci & Kariyer, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Aile İlişkileri , ilişki koçluğu ve Bireysel koçluk hizmetlerinde kişinin kendisi ol'ma alanları üzerine Kişisel Gelişim koçluğu ve eğitmenlik yapmaktadır.

Koçluk Platformu Derneği üyesi ve Reiki Master, EFT (Emotional Freedom Technics), NLP (Neuro Linguistic Program) “Master” derecelerine sahiptir.

2013 yılında başladığı Psikoterapi eğitiminde İngiliz Psikoterapist ve eğitmen Robert Smith’den disiplinler arası kuramların eğitimini almıştır. Çözüm Odaklı Terapi, Transaksiyonel Analiz, Gestalt Terapi, Bilişsel Terapi alanlarında katıldığı programları yine R. Smith süpervizyonu altında tamamlayarak uzmanlaşmıştır.
Aldığı eğitimler sonuncunda analitik psikolojisinini kurucusu Carl Jung’dan esinlenerek Mandala’yı atölye çalışması haline getiren ilk eğitmendir.