Saat
  Telefon  +90 538 941 18 31
 E-Mailinfo@narkendinol.com
 AdresGoogle Maps Adres
 TakvimAtölye Etkinlik Takvimi
           ANASAYFA   HAKKIMIZDA   BASINDA NAR KOGA   RÖPORTAJ   FOTOĞRAFLAR   VİDEOLAR   RADYO YAYINI   NAR BLOG   ÖN KAYIT 

Meditasyon Atölyesi

 :Seans Alınız
 : Meditasyon : 40 TL + Kdv
 :Bireysel Şifa Seansı : 130 TL
 :(0538) 941 18 31
 :info@narkendinol.com


Meditasyonun temeli dediğimiz gibi zihni boşaltmak ve arındırmaktır.Çünkü arınık bir zihin ancak nihai huzura ve farkındalığa ulaşabilir. Meditasyon sırasında oluşacak arınıklık ve huzur tüm dünyevi streslen sizi kurtaracak, bunun ötesinde küçük aydınlanmalar ve hayat içinde daha derin farkındalıklar katacaktır.

Meditasyon teknikleri içersinde bir çok yöntemler geliştirilmiştir. Bu yöntemlerin hepsinin tek amacı vardır; zihni boşaltmak. Zihni boşaltmaya yönelik bir çok farklı teknik olmasına rağmen ben burada genel kabul görmüş, temel tekniklere değinmek istiyorum. En çok tercih edilen birinci ve ikinci tekniklerdir.

1-Zihni serbest bırakma Yöntemi

2-Nefes konsantre olmak

3-Bir nesneye odaklanma ve Doğa Meditasyonları

4-Mandala Kullanma

5-Mantra Kullanma

Yoga eğitmeni Lakshmi Tara Surya eşliğinde yapılacak nefes ve meditasyon çalışmalarında amaç kişiyi günlük yaşamın stresinden kurtarmak, uyku kalitesini artırmak, yaşlanmayı geciktirmek, kaygı ve depresyonu önlemek, ruhsal dengeyi yakalamak, mutlu, sağlıklı, başarılı ve kaliteli bir yaşam sahibi olmasını sağlamaktır. Hayatta başardığınız hersey eylemleriniz sonucudur. Eylemleriniz kararlarınız sonucunda gerçekleşir. Kararlarınız düşünme sürecinin sonucudur. Düşünme süreciniz ise tamamıyla zihninizin dengeli ve kaliteli işleyişiyle bağlantilidir. 
Düzenli nefes çalışmaları ve meditasyon teknikleri sayesinde hayatınızda bütün bu olumlu değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.

 Eğitmen:
 Lakshmi Tara Surya


Yaşam Çiçeği Şifa Seansı

Lakshmi Tara Surya 21 çeşit çok özel enerji aktarımı ile yaptığı Yaşam Çiçeği Şifasını deneyimlemelisiniz.

 Geçmişinizde yaşadığınız ve hala etkisinde olduğunuz olaylardan veya çevrenizden kaynaklanan negatif enerjiden kurtulup, pozitif enerji ile yeniden canlanın. Mandalalar, yantralar, rudrakşalar ve kristallerle gerçekleştirilen bu eşi benzeri olmayan deneyimde ruhunuz inanılmaz bir yolculuğa çıkacak ve terapinin sonunda kaybettiğiniz ışığınızı yeniden bulacaksınız. Yaklasik iki saat suren ve kişinin ihtiyacına göre daha da uzayabilen terapi esnasında vücudunuza akacak olan yirmibir çeşit enerji ile yenileneceksiniz ve ışığınizla herkesi ve herseyi etkileyeceksiniz.

Bireysel seans şeklinde uygulanır. Randevu alınız