Saat
  Telefon  +90 538 941 18 31
 E-Mailinfo@narkendinol.com
 AdresGoogle Maps Adres
 TakvimAtölye Etkinlik Takvimi
           ANASAYFA   HAKKIMIZDA   BASINDA NAR KOGA   RÖPORTAJ   FOTOĞRAFLAR   VİDEOLAR   RADYO YAYINI   NAR BLOG   ÖN KAYIT 

Stil ve Renk Danışmanlığı

 :Haftaiçi - Haftasonu Workshoplar
 :3 Hafta : 400 TL + Kdv (Uygulamalı)
 :1 Günlük Eğitim : 200 TL + Kdv
 :(0538) 941 18 31
 :info@narkendinol.com


Moda akımları ve gelip geçici trendlerle birlikte bazen kendimizi unutur, kendimizden uzaklaşırız. Oysa tüm enerjimizi ve "gerçek bizi" yansıtacak özellikte stiller vardır. Seçtiğimiz stil ile kendi doğamız arasında yakaladığımız gerçek uyum, görsellikte mükemmelliğe ulaşmamızı sağlar.

Stilini yarat!

 Bunun kişiliğimizde yarattığı özgüven,kişisel ilişkilerimiz ve iş hayatımızda kazanımlar olarak bize geri döner.Bunları keşfetmek içsel ve dışsal boyutta keyifli bir yolculuktur.

Bana yakışanı bul diyen herkesi tasarımcı Yeşim Ertem ile akıllı gardrop oluşturmak üzere keyifli yolculuğa çıkarıyoruz.

 Atölyemiz hafta içi ve haftasonu workshoplar şeklinde  ve 4 haftalık dersler şeklinde yapılmaktadır.Eğitmen:
 Yeşim ERTEM


Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Ana Sanat dalından mezun olduktan sonra aynı bölümde yüksek lisansını tamamladı. Üniversitedeki asistanlık görevinin ardından tasarımcı kimliği devreye girdi. Uzun yıllar çeşitli markalara renk, desen ve model tasarımı yaparak koleksiyonlar hazırladı. Bunun yanı sıra takipçisi olduğu moda gündemini yazdığı blog ve makaleler de paylaştı. Bu sırada Alman TYP Akademiye bağlı  AICI Uluslararası İmaj Danışmanlığı üyesi  Style Color Akademi’den aldığı eğitimle “Renk ve Stil Danışmanlığı” konusunda uzmanlaştı. “Görselliğin” gündelik ve iş yaşamımızda kendimizi doğru ifade edebilmenin ilk adımı olduğu  gerçeğinden yola çıkarak  hayatın “sözsüz İletişim” dediğimiz bu bölümünde gerçek gücün  “kendimizi tanımak” olduğunu farketti. Keyifli ve kişinin yaşam kalitesini  arttıran bu yolculukta danışanlarına rehberlik etmek ve sahip oldukları ışığı güçlendirerek değişimlerini gözlemlemek mesleğine olan sevgisini ve inancını arttırdı.